Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Olymp Redweiler Shot 60ml

Olymp Redweiler Shot 60ml

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Olymp Redweiler Shot 60 ml X 20

Sena kaina: 37,90 €

Speciali kaina: 23,90 €

Redweiler Shot yra šėtoniškai stiprus, jo nebūtų galima palyginti su niekuo kitu! Redweiler Shot ingredientai yra kruopščiai atrinkti profesionalų. Produkto charakteristikos išbandytos bandymų grupės, kuri intensyviai užsiima kultūrizmu, aktyviai treniruojasi. Galinga energijos dozė prieš treniruotes. Optimalus ingredientų derinys. Du meganai vienoje ampulėje. Nepridėta cukraus ar druskos. Niekada negerkite visos ampulės! Redweiler Shot yra stiprus centrinės nervų sistemos stimuliatorius, stiprinantis nervų impulsus ir koncentraciją. 
Vartyokite 1 porciją per dieną = ½ ampulės (30 ml). 
Vienoje ampulėje yra 2 dozės. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Vartokite apie 30 minučių prieš treniruotes. Prieš naudojimą suplakite. Laikyti šaldytuve 48 valandas. 
Maisto papildai nėra subalansuotos mitybos pakaitalas. 
Įspėjimas: produktas turi didelį kofeino kiekį. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms moterims ar maitinančioms motinoms. Negalima naudoti žmonėms, turintiems širdies sutrikimų, hipertenzijos ar jautrumo bet kuriai iš šių medžiagų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 
60 ml (2 porcijos) analizė: 1 porcija (½ ampulė = 30 ml); Beta-alaninas 3000 mg; taurino 1000 mg; kofeino 290 mg;  L-tirozino 125 mg; Cayenne pipirų ekstrakto (Capsicum annuum L.) 4,2 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia maisto. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, tamsoje. Geriausia vartoti iki datos pažymėtos ant pakuotės. Importuotojas: Relika OÜ