Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega karnozino aktyvatorius 80 tab.

Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega karnozino aktyvatorius 80 tab.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs 80 tab.

12,90 €
Carno Rush Mega Tabs“ beta-alaninas yra priedas, skirtas kiekvienam sportuojančiam, energingai mankštintis ir lavinančiam ištvermę, reikalaujančiam didesnio fizinio aktyvumo ar mankštos dažnio per ilgą laiką. „Olimp“ beta-alanino „Carno Rush“ padeda sumažinti nuovargį, žymiai padidindamas mankštos apimtį. Kombinuotas beta-alaninas ir L-histidinas suteikia dvi medžiagas, būtinas karnozino sintezei, kurios pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir gali atitolinti nuovargio procesus intensyvios treniruotės metu. Šių dviejų medžiagų derinys gali pašalinti mitybos trūkumus, dėl kurių gali sumažėti mankštos metu svarbus karnozino kiekis. „Carno Rush Mega Tabs“ beta-alaninas rodo teigiamą poveikį ribojant su treniruotėmis, pašalinant rūgštinius jonus iš raumenų ląstelių po treniruotės ir atsinaujinant. 
Rekomenduojama vartoti: prieš treniruotę išgerkite 2–4 tabletes per dieną su dideliu kiekiu vandens. Netinka vaikams ir paaugliams. 2 tablečių kiekis: Beta-alaninas 2000 mg; Natrio citratas 300 mg; Natris: 70,4 mg L-histidino HCl 100 mg; Vitaminas B6 0,7 mg (50% *) 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.