Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Olimp Adapto Fuel  papildas smegenų veiklai gerinti 60 kapsulių

Olimp Adapto Fuel papildas smegenų veiklai gerinti 60 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: Olimp Adapto Fuel 60 caps

Sena kaina: 21,90 €

Speciali kaina: 10,97 €

Naujas papildas smegenų veiklai gerinti! Adaptogenas yra vaistažolių ingredientas, palaikantis atsparumą organizmui. Jau daugelį metų šios medžiagos buvo naudojamos nepriklausomai nuo sportininkų tipo ar nerimo sutrikimų turinčių žmonių. Be to, šie komponentai turėtų normalizuoti ir pagerinti įvairias organizmo funkcijas ir neturėti šalutinio poveikio. Ashwagandha šaknų ekstraktas (KSM-66) yra žolė, naudojama tradicinėje Rytų medicinoje; dėl prisitaikančių Indijos ženšenio savybių, didina organizmo atsparumą streso veiksniams, subalansuoja nuotaiką ir reguliuoja imuninės sistemos veikimą. Jis taip pat naudojamas kaip vaistas, skirtas gydyti reumatui, išsekimus, seksualinę disfunkciją ir atminties sutrikimus. Jame yra daug biologiškai aktyvių medžiagų, įskaitant nikotino alkaloidus, beta-sitosterolį, titanolidus (įskaitant D vitaminą), kumarinus, silkinus, chlorogeninę rūgštį ir vitaferiną A. 
Vartokite 1 kapsulę kasdien su maistu, joje yra: Ashwagandhy ekstraktas 300 mg (Withania somnifera L.) KSM-66 15 mg, įskaitant titanolidus (5%) Mažo lapelio žievelės ekstraktas 150 mg, (Bacopa monnieri L.) 30 mg, iš kurių: bakozidas (20%) Rododendro ekstraktas 100 mg, (Rhodiola rosea L.) 4 mg, įskaitant: salidozidą (4%) Sibiro ženšenio ekstraktą (Eleutherococcus senticosus) 100 mg, įskaitant: eleuteroksidus (0,8%) 0,8 mg L -tirozino 250 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.