Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 30 kapsulių

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 30 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 30 kaps

5,90 €
Arginino alfa ketoglutrato kapsulės pagerina raumenų sąveiką su deguonimi ir maistinėmis medžiagomis! Pagreitina regeneraciją. Skatina raumenų masės augimą, padeda sumažinti riebalų audinį. AAKG Extreme 1250 Mega Caps ® yra idealus produktas norint padidinti raumenų masę ir ištvermę. AAKG Extreme - Lengvai absorbuojamas alfa ketoglutaratas (AAKG) 
- Suteikia jūsų kūnui L-argininą! Argininas yra aminorūgštis, organizme gaminanti aktyvius biologinius junginius, kaip agmatiną ir ozoto oksidą (NO). Jie yra svarbūs formuojant figūrą, gerinant funkcinius gebėjimus ir palaikant seksualinius gebėjimus. Argininas suteikia raumenų audiniams pakankamą kiekį kraujo, deguonies ir maistinių medžiagų, taip pat palengvina raumenų augimą, riebalų nykimą ir erekciją. Daugelis tyrimų parodė, kad 2 g arginino, sportininkams per 5 savaites, lėmė reikšmingą jėgos padidėjimą, padidėjusią riebalų neturinčią raumenų masę ir sumažėjusius riebalų ir baltymų likučius. 
Vartojimas: norėdami padidinti ilgaamžiškumą ir našumą: 1 kapsulė prieš ir po treniruotės ir / arba prieš miegą. Norėdami pagerinti seksualinę veiklą: 1–2 kapsulės prieš seksualinį aktą. 
1 kapsulėje yra: Arginino alfa ketoglutaratas (AAKG) 1250 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės.