Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Nutrex Lipo 6 juodas 60 kapsulių

Nutrex Lipo 6 juodas 60 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: Nutrex_Lipo_6 Black_60cps

39,90 €
LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE yra labai stiprus riebalų degintojas. Tai tokia stipri, kad niekada negalima išgerti daugiau nei vienos tabletės vienai porcijai. Tai ypač koncentruota ir labai stipri riebalų nuostolių priemonė, sukurta padėti jūsų kūnui deginti riebalus.

LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE sudėtyje yra kliniškai ištirto Advantra Z® kartu su johimbinu, rauvolscinu, teobrominu ir kofeinu. Šis ingredientų kvintetas padeda skatinti stiprų termogeninį poveikį.
Termogenezė sukuria šilumą, kuri skatina jūsų kūną deginti riebalus. Galite jaustis šilčiau ir daugiau prakaituoti. Gerdami po vieną tabletę du kartus per dieną, galite pakurstyti savo vidinę krosnį ir nuolat palaikyti riebalų deginimą.

Kad būtų užtikrintas greitas poveikis, LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE yra greitai absorbuojančios skystos kapsulės. Jo veikliosios medžiagos jau yra iš anksto ištirpintos, todėl galite gauti geresnių rezultatų - greičiau!

Tiesiog į dietos ir treniruočių režimą įpilkite po vieną kapsulę du kartus per dieną, būkite nuoseklūs ir pamatykite skirtumą.

REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS: gerkite po 1 kapsulę ryte ir po 1 kapsulę po pietų. Neviršykite 1 kapsulės vienai porcijai. Niekada nevartokite daugiau nei 2 porcijas per 24 valandas. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite kasdien mažiausiai 30 dienų.

ULTRA CONCENTRATED FAT LOSS SUPPORT KOMPLEKSAS 295mg:
Bevandenis kofeinas
Bevandenis teobrominas
Advantra Z Citrus aurantium (50% p-Synepherine)
Yohimbine HCI
Rauwolscine