Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Now foods Water out 100 kap.

Now foods Water out 100 kap.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Now foods Water out 100cps

Sena kaina: 25,90 €

Speciali kaina: 21,90 €

Uva Ursi, kiaulpienė, kalis, vitaminas B-6 ir dar daugiau! NOW® Water Out ™ yra papildomas žolelių ir maistinių medžiagų mišinys, palaikantis sveiką šlapimo funkciją ir tinkamą kūno skysčių balansą.  „Water Out ™“ sudėtyje yra kiaulpienių, kurios tradiciškai buvo naudojamos palaikyti vandens balansą, taip pat Uva Ursi ir Kadagių, kurios istoriškai buvo naudojamos kaip vaistinės žolelės sveikiems šlapimo takams palaikyti.  Su vitaminu B-6 ir kalio ingredientais „Water Out ™“ yra natūralus būdas palaikyti tinkamą šlapimo funkciją ir vandens balansą organizme.  
Gerkite po 2 kapsules du kartus per dieną su maistu ir dideliu kiekiu vandens.  
2 porcijos: Vitaminas B-6 (iš piridoksino HCl) 25 mg 1250%; kalio (iš kalio chlorido) 99 mg 3% ;Uva Urs ekstraktas (Arctostaphylos Uva-Ursi) 200 mg; (standartizuotas iki 20% Arbutin); Kiaulpienė (Taraxacum Officinale) 120mg; Goldenrod (Solidago Odora) 120mg; kadagio (Juniperus Communis) (uogos) 100mg; Buchu (Agathosma Betulina) (Leaf) 100mg; Fucus Vesiculosus (Thallus) 50mg. 
Tai maisto papildas.  Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.  Papildai nekeičia įvairių dietų.  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Galiojimo laikas pasibaigia ant pakuotės.