Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

NOW Foods GABA 500mg with vitamin B6 200 kap.

NOW Foods GABA 500mg with vitamin B6 200 kap.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: NOW Foods GABA 500mg with vitamin B6 200cps

29,90 €
- Skatina augimo hormono (HGH) gamybą organizme 
- Užtikrina geresnę kokybę ir gilesnį miegą. 
- Prideda raumenų masę, pagreitina atsigavimą ir pagerina medžiagų apykaitą. GABA, arba gama-aminosviesto rūgštis, yra galinga aminorūgštis, 1883 m. Aptikta Vokietijoje ir turinti daug teigiamo poveikio nervų sistemai. Be to, vartojant šią medžiagą, buvo nustatytas reikšmingas kūno riebalų sumažėjimas dėl produkto, skatinančio augimo hormono išsiskyrimą organizme. Kadangi HGH yra žinomas jauninimo hormonas, jis taip pat sulėtina senėjimo procesą. Be to, tyrimai parodė, kad tiriamieji žymiai pagerino miegą ir jaučiasi pailsėję.
Rekomenduojama dozė 1 kapsulė 2–3 kartus per dieną, geriausia tuščiu skrandžiu, kurioje yra: vitamino B-6 (iš piridoksino hidrochlorido) 2 mg 100%; GABA (gama aminosviesto rūgšties) 500 mg. 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.