Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Neuro-Mass sistema skirta ypatingai jėgai

Neuro-Mass sistema skirta ypatingai jėgai

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: NMUSSS

Sena kaina: 14,99 €

Speciali kaina: 9,99 €

Neuro-Mass sistema skirta ypatingai jėgai – 2013
Jon Bruney (Autorius), Marty Gallagher

Kaip išvystyti maksimalią jėgą, greitį, raumenis per tris valandas kiekvieną savaitę, ar net mažiau.

Jon Bruney Neuro-Mass suteikia greičiausia kelią siekiant įgauti daugiau funkcionalumo, PROTINGIEMS raumenims jūsų sistemai. Protingi raumenys yra tie, kurie gali dirbti ties daugeliu sporto rūšių. Neuro-Mass ne tik išplės jūsų sistemą, bet taip pat pridės jums jėgos.

Neuro-Mass suteiks jums būtent tuos pratimus, kurių jums reikia, kad sukurtumėte stulbinamą, funkcionalią ir atletišką formą. Neuro-MAss sistema apima geriausius Kettlebell pasipriešinančius ir kūno svorio pratimus su nauju treniruočių metodu vadinamu Neuro-Sets.

Šie Neuro-Sets, susidedantis iš atskirų dalių,
sprogstamųjų judesių, sukurtų STAIGIAI fizinei transformacijai. Kol daugelis treniruočių pogramų yra susikoncentravusios tik ties vienu augimo sukūrimu, Neuro-Mass naudoja daugelį streso šaltinių, kad sukurtų GERESNĮ ir PROTINGESNĮ kūną.
Daugelis komandinio sporto atletų naudoja Jon Bruney metodus. Atletams reikia tai ką Jonas siūlo: gryną jėgą kombinuotą su nuostabiu pajėgumu tvariai ir ilgai išliekančiai jėgai išspausti. Šis treniruočių tipas parodo vartotojams visiškai naują jėgos šaką, kuri užtikrina vien tik pliusus kovotojams, atletams, kareviams ir kitiems atletams.