Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Mutant Mass masės priedas/ resgeneratorius 260g

Mutant Mass masės priedas/ resgeneratorius 260g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: PVL Mutant Mass 260g

Sena kaina: 4,99 €

Speciali kaina: 2,97 €

Mutant Mass yra pats efektyviausias ir tobuliausias masės priedas rinkoje. Po daugelio metų tyrimų ir plėtros buvo sukurtas revoliucinis produktas, skirtas kultūrizmo, fitneso ir kitų šakų sportininkams, kuriems labai reikia raumenų augimo ir jėgos. Mutant Mass suteikia daugiau nei 1000 aukštos kokybės kalorijų, puikus skonis ir gera absorbcija . Kiekvienoje porcijoje yra 52 g baltymų su įvairiais aukštos kokybės baltymų šaltiniais, kurie užtikrina greitą ir ilgalaikę baltymų sintezę ir maksimalų raumenų augimą palaipsniui. Buvo atlikti eksperimentai, kurie nustebino net mokslininkus, nes kasdien skiriant mutant mass 2x, žymiai padidėjo krūtinės, nugaros ir kojų raumenų masė - ir, kas geriausia: nepridedant daug kūno riebalų! Buvo užfiksuota, kad Mutant Mass padidina baltymų sintezę, padidina augimo hormono lygį ir greitai papildo raumenis glikogenu. 
Vartojimas: ištirpinkite 1 pakuotę miltelių 480–960 ml vandens. Vartokite 2–3 kartus per dieną. Pirmą porciją išgerkite tuščiu skrandžiu ryte, o antrąją - iškart po treniruotės arba pagal savo kūno baltymų poreikį. Priedas yra labai koncentruotas ir gali būti naudojamas pusę porcijos. 
260g sudėtyje yra: Baltymai 52g Angliavandeniai 182g (38g cukraus) Riebalai 14g (Transriebalai 0,1g) Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos, pažymėtos ant pakuotės.