Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Mutant Mass masės proedas/ restauratorius 2270g

Mutant Mass masės proedas/ restauratorius 2270g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Mutant Mass 2270g

29,90 €
Mutant Mass yra pats efektyviausias ir tobuliausias masės priedas rinkoje. Po daugelio metų tyrimų ir plėtros buvo sukurtas revoliucinis produktas, skirtas kultūrizmo, fitneso ir kitiems sportininkams, kuriems labai reikia raumenų augimo ir jėgos. Mutant Mass suteikia daugiau nei 1000 aukštos kokybės kalorijų, puikus skonis. Kiekvienoje porcijoje yra 52 g baltymų su įvairiais aukštos kokybės baltymų šaltiniais, kurie užtikrina greitą ir ilgalaikį baltymų sintezę ir maksimalų raumenų augimą laikui bėgant. Buvo atlikti eksperimentai, kurie nustebino mokslininkus, nes kasdien vartojant 2x, žymiai padidėjo krūtinės, nugaros ir kojų raumenų masė - ir, kas geriausia: nepridedant daug kūno riebalų! Panašiai buvo užfiksuota, kad Mutant Mass padidina baltymų sintezę, padidina augimo hormono lygį ir greitai papildo raumenis glikogenu. 
Naudojimas: ištirpinkite 4 matavimo šaukštus miltelių 480–960 ml vandens. Vartokite 2–3 kartus per dieną. Pirmą porciją išgerkite ant tuščio skrandžio ryte, o antrąją - iškart po treniruotės arba pagal savo kūno baltymų poreikį. Papildas yra labai koncentruotas ir gali būti vartojamas per pusę. 
4 šaukšteliai (260g) sudėtyje yra: Energija 4600kJ / 1100kcal Baltymai 56g Angliavandeniai 192g (18g cukraus) Riebalai 12g (Transriebalai 6g) Druska 1,1g 
Tai yra maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtos ant pakuotės.