Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

MUSCLETECH ULTRA CARNITINE 3x sx-7 Black onyx karintinas120tab.

MUSCLETECH ULTRA CARNITINE 3x sx-7 Black onyx karintinas120tab.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: MUSCLETECH ULTRA CARNITINE 3x sx-7 Black onyx 120tbl

Sena kaina: 29,90 €

Speciali kaina: 19,99 €

3 šaukštai porcijoje: Kalorijos 5, Vitaminas B6 (kaip piridoksino hidrochloridas) 2 mg, 100% Vitaminas B12 (metilkobalamino pavidalu) 6 mikrogramai 100%, pantoteno rūgšties (kalcio pantotenatas) 5 mg 50%, L-karnitinas 1,5 gr., kaip L-karnitino tartratas, kaip N-acetilas. -L-karnitinas, toks kaip L-karnitino fumaratas C. canephora robusta ekstraktas (pupelės) („Robusta“ kava), standartizuotas 45%, chlorogeno rūgščių 200 mg, rojaus ekstrakto grūduose (pvz., Aframomum Melegueta (sėklos), 15 mg ultrakarnitino 3X ™ SX-7®). „Black Onyx ™“, nauja galinga svorio netekimo ir L-karnitino formulė iš „MuscleTech® Ultra-carnitine 3X SX-7“. „Black Onyx“ siūlo tris skirtingus L-karnitino šaltinius su moksliškai ištirtu pagrindiniu svorio netekimo ingredientu C. canephora robusta. „Carnitine 3X ™ SX-7® Black Onyx ™“ partijai taip pat taikoma griežta kokybės kontrolė ir ji yra patikrinta trečiųjų šalių, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas butelis būtų aukščiausio grynumo, kokybės ir konsistencijos. 
po 1 porciją (3 kapsules) vandens du kartus per dieną. Gerkite 30–60 minučių per dieną prieš 2 valgį (pvz., Pusryčius ir priešpiečius). 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės.