Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

MUSCLEMEDS Methyl Arimatest 120cps + 60tbl (testosterono kiekio padidintojas)

MUSCLEMEDS Methyl Arimatest 120cps + 60tbl (testosterono kiekio padidintojas)

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: MUSCLEMEDS Methyl Arimatest 120cps + 60tbl

69,90 €
Kliniškai patikrintas naujos kartos testosterono kiekio padidintojas. Testosteronas yra riebalų deginimo ir raumenų formavimo pagrindas.
Tyrimais įrodyta, jog šis produktas pakelia testosterono lygį kūne iki 10,000 pg/mL
Jo sudėtyje yra dvi galingos medžiagos 7-Arimatase™ ir Dihydrotase™

Jei kiti testosterono didinimo preparati padidina laisvojo testosterono kiekį 200-300%, tai Methyl ARIMATEST tai padaro 10 000% dėl savo sudėties ir pažangiausių mokslo technologijų. Pirkdami šį produktą tikrai neliksite nusivylę!

Šis produktas ne tik padidina testosterono kiekį, bet taip pat slopina estrogeną. Šis produktas taip pat tiks norintiems atkurti natūralią testosterono gamybą organizme.

IGF-1 yra vienas iš labiausiai anabolinių preparatų, ne tik skatina raumenų ląstelių gamybą, bet ir didina jų kiekį. MUSCLEMEDS Methyl Arimatest yra heksageno, vieno iš potencialiausių IGF-1 stimuliantų, kuris kūnui prideda 12,000 ng/dl.

Trumpai tariant, tai yra legalus papildas, kuris panaikina ribą tarp "leidžiamo" ir "draudžiamo". Tai yra geriausias šio tipo produktas.
Pirkite dabar stebėkite, kaip didėja Jūsų raumenys.

Testosteronas vyrams gerina erekciją ir padidina seksualinį pajėgumų lovoje, be to suteikia didžiulį pranašumą sportinėje veikloje, leidžia pagerinti treniruotės efektyvumą ir raumenų vystymąsi!
Be to, padidina azoto balansą kūne, kuris reiškia geresnę kraujo apytaką ir geresnį kraujo patekimą tiesiogiai į raumenis.

Buvo manoma, jog testosterono kiekio padidinimas yra lengviausias būdas vyrams ir moterims padidinti savo libido, todėl Viagros ir kitų potenciją padidinančių vaistų pardavimas sumažėjo.

Vartojimas: Naudokite 2 puodelius ryte ir 2 puodelius vakare. 1 tabletė ryte ir 1 tabletė vakare. Dėmesio! Leisti tabletei ištirpti burnoje ir tik tada nuryti.

Porcijos dydis- 2 puodeliai
60 Porcijos
DihydrotaseTM (Nuo astaksantino Haematococcus Pluvialis, Sabalpalmės uogų lipidų ekstraktas Serenoa repens) 800 mg

Formula 2 (7-Arimatase)
Porcijos dydis 1 tabletė
60 Porcijos
7-ArimataseTM metilintas Flavone (Kaip Methoxyflavone-7) 25 mg