Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

MHP Up Your Mass 2.27kg papildai

MHP Up Your Mass 2.27kg papildai

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: MHP Up Your Mass 2.154kg

49,90 €
Išplėstinė mitybos formulė Up Your MASS yra tiksliai 45/35/20 makroelementų santykis (angliavandenių, baltymų, riebalų), šis preparatas tikrai padės jums padidinti masę! Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar pradedantysis- Up Your MASS gali padėti jums pasiekti tų tikslų, kurie nebuvo pasiekti su tradiciniais didintojais. MVA "Kas kalorijų skaičių" įrodė, jog Up Your MASS kasdien naudoja daug plačiai žinomų sportininkų, pavyzdžiui WWE®Superstaar Kurt Angle ir olimpinius aukso medalius pelnę sportininkai - Steve Margoji Medsraigė, Phil Pfister ir Mark Philippi.

45/35/20 - sausos raumenų masės formulė

Glycemix LGITM - Angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis, treniruojantis gali būti gyvybiškai svarbus. Tačiau, aukšto glikemijos indekso angliavandeniai, pavyzdžiui, cukrus (dekstrozė, sacharozė) turi neigiamą poveikį jėgai ir kūno sudėjimui. Glycemix LGI yra unikalios mažo glikemijos indekso angliavandenių mišinys (miežių, avižų ir avižų skaidulos, kurios teikia stabilų energijos kiekį, pagerina glikogeno atsinaujinimą ir stabilų cukraus kiekį kraujyje.

Probolic® - aukštos kokybės baltymų mišinys (Supro® sojos baltymų izoliatas, izolitai ir išrūgų baltymų koncentratas, kazeinas) suteikia greitą, vidutinį ir lėtą paleidimą amino rūgščių į organizmą, palaiko vienodą azoto lygį. Probolic suteikia didesnį kiekį arginino, šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA), ir daugiau, nei 5 g glutamino vienoje porcijoje, kas yra svarbu raumenų regeneracijai ir augimui.

Lipid Complex - esminės riebalų rūgštys, kurios yra labai svarbios sveikatai. Tinkami riebalų šaltiniai gali net padėti sumažinti sveikatos problemas, pagerinti hormonų funkciją ir aprūpinti energija. Nepakeičiamos riebalinės rūgštys lėtina angliavandenių ir baltymų absorbciją, padėda stabilizuoti insulino išsiskyrimą ir palaikyti azoto lygį. Vidutinės grandies trigliceridai (MCT) yra geras energijos šaltinis, padedantis išsaugoti raumenų glikogeno lygį. MASS daugiafunkcinis lipidų kompleksas taip pat apima CLA tyrimus, kurie rodo padidėjusią raumenų masę ir sumažėjusį kūno riebalų kiekį.

Vartojimas, keturis šaukštus produkto sumaišyti su 450 ml šalto vandens ar mėgstamu gėrimu. Gerkite vieną porciją per dieną arba pagal savo baltymų ar svorio padidėjimo poreikius.