Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

LIPO-6 JUODAS ULTRA KONCENTRATAS 1 KAP

LIPO-6 JUODAS ULTRA KONCENTRATAS 1 KAP

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: LIPO-6_BLACK_INTENSE_ULTRA_CONCENTRATE_1CAP

1,90 €
APETITO MAŽINTOJAS: padeda kontroliuoti apetitą, o tai labai svarbu norint išvengti per didelio maisto ir kalorijų kiekio.
PAGREITINA METABOLIZMĄ IR SUDEGINA DAUG KALORIŲ. Riebalų netekimas galiausiai reiškia, kad sudeginama daugiau kalorijų, nei suvartojate. Vartojant klinikines vaistažolių ekstraktų dozes, natūraliai padidėja medžiagų apykaitos greitis ir sudegintų kalorijų skaičius, todėl lengviau numesti svorį, nusitaikyti į užsispyrusius kūno riebalus ir sulieknėti.
SUMAŽINKITE MAISTO TROŠKIMĄ IR KONTROLIUOKITE APETITĄ VISĄ DIENĄ. Neleiskite, kad potraukis maistui ir alkis trukdytų jums pasiekti kūno sudėjimo tikslų. Įgykite pranašumų sporto salėje ir už jos ribų, Vartodami natūralių apetito slopintojų, kurie palengvina kalorijų suvartojimą. Tai papildomai padės laikytis riebalų deginimo dietos, o jūsų kūnas visą dieną degins daugiau kalorijų.
Geriausias termogeninis riebalų mažintojas vyrams ir moterims. Pažangus termogeninis papildas, turintis didelį stiprių riebalų degintojų kiekį, tokių kaip BioPerine, Rauwolfia ir L-Tyrosine. Būkite pilni ilgalaikės energijos, sumažinkite maisto troškimą ir padidinkite dėmesį, kuris jus išlaikys geros nuotaikos ištisas valandas, be jokių nepageidaujamų nuotaikų kaitų ir nervų.
PAGERINKITE NUOTAIKĄ, PADIDINKITE ENERGIJĄ IR PAGERINKITE DĖMESIO SUTELKIMĄ. Pagerinkite savo psichinį dėmesį, kad puikiai pasirodytumėte per treniruotes ir laikytumėtės dietos. Perženkite savo ribas ir likite stiprūs, naudodami švarią, ilgalaikę energiją. Mes įsitikinome, kad į dozes, paremtas moksliniais tyrimais, įtraukėme tik efektyviausias termogenines medžiagas. Puikiai tinka visoms treniruotėms, mankštoms, tokioms kaip bėgimas, dviračių sportas, sporto salė, sunkioji atletika, plaukimas, cross fit treniruotėms ar po įtemptos dienos biure.

Ingridientai
Kofeinas, tirozinas, teobrominas, Rojaus grūdai, Rauwolfia Vomitoria, Johimbinas

REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS: Dėl intensyvaus šio gaminio pobūdžio reikia griežtai laikytis visų rekomendacijų. Suvartokite 1 juodą kapsulę ryte ir 1 juodą kapsulę po pietų.