Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

rasvapõletaja

Lipo-6 Black Intense Ultra Concentrate - 60 kapsulių

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Lipo-6 Black Intense Ultra Concentrate - 60 caps

Sena kaina: 49,90 €

Speciali kaina: 44,90 €

RIEBALŲ DEGINIMO FORMULĖ
pADEDA SKATINTI TERMOGENINĮ POVEIKĮ
APETITO KONTROLĖƗ
ENERGIJA IR KONSENTRACIJA
VISAS 30 DIENŲ

LIPO-6 BLACK INTENSE yra pati intensyviausia riebalų deginimo formulė, kokią mes kada nors sukūrėme. Jo poveikis yra intensyvus! Jie gali būti jaučiami per kelias minutes ir yra ilgesni. Jis skirtas stipriausiai ir išsamiausiai palaikyti svorio metimą, intensyviai energijuoti ir maksimaliai kontroliuoti apetitą. Šios formulės pagrindas yra stiprus termogeninis palaikomasis poveikis.

Termogeninis riebalų deginimas yra vienas iš efektyviausių riebalų praradimo būdų, jau nekalbant apie ypač liekną išvaizdą. Prielaida yra paprasta ir efektyvi: jūs padidinate savo kūno temperatūrą, sukurdami šilumą. Šiam procesui energiją sunaudoja sukauptus riebalus.

Geriausias ir greičiausias būdas padidinti kūno temperatūrą yra termogeninis riebalų degintojas. Termogeninis riebalų degintojas ypač efektyvus yra tas, kad jūs galite valdyti šį procesą ir palaikyti jį visą parą.

Vienas iš galingiausių termogeninių riebalų degintojų yra LIPO-6 BLACK INTENSE. Vienos tabletės suvartojimas du kartus per dieną padės sukurti tokį termogeninį karštį, kuris skatina jūsų kūną deginti riebalus.

Dėl stipraus šio produkto poveikio reikia griežtai laikytis visų rekomendacijų. Paimkite 1 Black-Cap ryte ir 1 Black-Cap popiet. Niekada neviršykite 1 juodo dangtelio. Niekada neimkite daugiau nei 2 kapsules per 24 valandų periodą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, nevartokite su maistu. Vartokite bent 45 minutes prieš valgį. Nevartokite per 6 valandas miego.

1 kapsulėje:
Intensyvus ypač koncentruotas riebalų degintojas 727,5mg
Bevandenis kofeinas
N-acetil-L-tirozinas
Teobrominas
Paradoksinas (rojaus grūdai)
Rauwolfia Vomitoria ekstraktas (šaknis) 90% Rauwolscine
Yohimbine HCL

Detalės

EE  -      Parim enne                 07/2022
RUS -    Срок годности до       07/2022
FIN -      Parasta  ennen           07/2022
LV   -      Derīgs pirms               07/2022
LT   -      Geriausias iki              07/2022
ENG -    Best before                  07/2022