Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

"Kultūrizmas" E.Liebert

"Kultūrizmas" E.Liebert

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: atleetvõimlemine

Sena kaina: 7,99 €

Speciali kaina: 3,20 €

Kultūrizmas- žiūrėdami į viršelį galėtumėte pamanyti, jog visa čia pateikta informacija bus pasenusi ir nebeauktuali.>br />Labiausiai stebina tai, kad dalykai, kuriuos mes žinome apie treniruotes šiandien, beveik nepasikeitė per pastaruosius 50 metų..

Kaip padidinti raumenis? Kaip numesti svorio neprarandant raumenų masės? kaip turėtų treniruotis jaunimas, moterys, vyrai ir vyresnio amžiaus žmonės?

-3 mėnesių treniruočių programa pradedatiesiams
-4-7 mėnesių treniruočių planas patyrusiems
-Kūno rengybos planai
-Split ir double split planai
-Čempionų patarimai, kaip vykdyti planus ir ką daryti po treniruočių
-Patarimai moterims

YŠioje knygoje rasite atsakymus į visus šiuos klausimus - su planais, paaiškinimais. Taip pat rasite treniruočių planus ir gidus.

Tačiau ši knyga nėra tik gidas, čia taip pat galima rasti detalių planų kiekvienam tikslui, kurie pradeda nepersitempti, nes tai nutinka gana dažnai- autoriaus nuomone dauguma gimnastų pernelyg daug ir pernelyg dažnai mankštinasi - siekdami sudeginti riebalus... darydami cardio pratimus 2-3 kaertus per dieną. Dėl šios priežasties netenkama nemažai raumenų masės.

Šioje knygoje pateikiami patarimai padeda padėti ir lengvai pasiekti viršūnę!

Šioje knygoje pateikiami pratimai yra gana paprasti, papildyti paveikslėliais ir aiškiais aprašymais, kurie paaiškina, kaip juos atlikti.


Be to, trokštamų rezultatų neįmanoma pasiekti be poilsio laiko tarp treniruočių ir tinkamos mitybos. Remiantis mokslininkų išvadomis, knygoje pateikiamas optimaliausias poilsio dienų skaičius ir mitybos patarimai- baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekiai. Be to, paaiškinamas ir potimalus vitaminų ir miego valandų skaičius.

Mitybai skiriamas visas skyrius, ir įdomiausia tai, jog šios knygos rašymo metu nebuvo jokių papildų, skirtingai, nei šiais laikais -tačiau 95%- 100% aprašytų maitinimosi standartų galioja ir šiais laikais.


Jei knyga būtų parašyta šiais laikais, joje pateikta informacija galėtų nenbūti tokia kokybiška, nes gyvename laikais, kur kažkas visada siekia parduoti nesvarbų ar nereikalingą dalyką.

Tačiau šioje knygoje nepateikiama nieko nereikalingo, čia galima rasti naudingos informacijos apie fitnesą, knygos autorius Ervin Liebert profesionaliai treniravosi 55 metus ir parašė šią knygą nuoširdžiai norėdamas padėti kitiems asmenims.

Rekomenduoju knygą visiems fitneso ir kultūrizmo entuziastams, nes čia garantuotai rasite naujos ir naudingos informacijos :)


Timo Majuri


Trenereis su 35 metų darbo stažu
HC GYM savininkas;