Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Aukštos kokybės HC PRO 3 cm storio guminis kilimėlis

Aukštos kokybės HC PRO 3 cm storio guminis kilimėlis

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: Cross3cmmat

Sena kaina: 45,90 €

Speciali kaina: 39,90 €

Aukštos kokybės HC PRO 3 cm storio guminis kilimėlis


Naudokite aukštos kokybės HC Pro guminį kilimėlį, kurio viena pusė yra grubesnė už kitą. Priklausomai nuo programos, galite pasirinkti, kuriuos kilimėlius naudoti. Sporto salėse šiurkšti kilimėlių pusė dažniausiai dedama žemyn. Dėl guminių kilimėlių salė nepatiria didelių išlaidų, nes kilimėliai treniruočių metu apsaugo grindis nuo pažeidimų. Prieš montuodami treniruoklius ir sporto sales, guminiai kilimėliai turi būti iškloti ant grindų.Be to, ilgainiui yra 5 kiti privalumai:


1. Užtikrina, kad grindys būtų geros būklės, ir ateityje jums nereikės atlyginti nuomotojui grindų remonto išlaidų.

2. Jei nuspręsite persikelti į savo sporto salę, galite pasiimti kilimėlius su savimi į kitą sporto salę arba perparduoti praktiškai ta pačia kaina, kurią pirkote. Bendra kaina yra labai maža, palyginti su kitomis alternatyvomis.

3. Jums nereikia samdyti brangios grindų montavimo įmonės, nes galite lengvai padėti kilimėlius savo nuožiūra.

4. Guminiai kilimėliai paverčia įprastą salę „PRO“ lygio sporto sale išvaizdos ir patogumo atžvilgiu. Patogu vaikščioti ir mankštintis.

5. Ant guminių kilimėlių galima atlikti daug įvairių pratimų, tokių kaip tempimo, pilvo pratimai, pritūpimai, nugaros pratimai ir kt. nes minkštas kilimėlių paviršius užtikrina komfortą ir saugumą atliekant pratimus.


Guminio kilimėlio matmenys: 100 cm x 100 cm x 3 cm