Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Aukštos kokybės 2cm storio HC PRO gumins kilimėlis sporto salėms

Aukštos kokybės 2cm storio HC PRO gumins kilimėlis sporto salėms

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: HC PRO 2CM PAKSUNE KUMMIST MATT SPORDISAALIDELE/agro

Sena kaina: 39,90 €

Speciali kaina: 34,90 €

Aukštos kokybės „HC PRO 2CM“ storas guminis kilimėlis sporto salėms, kurio viena pusė yra kietesnė nei kita. Priklausomai nuo numatomo naudojimo, galite pasirinkti, kurį kilimėlį naudoti. Paprastai sporto salėse dedama šiurkšti kilimėlių pusė. Guminiai kilimėliai sumažina grindų atnaujinimo išlaidas, nes kilimėliai apsaugo nuo grindų paviršių nuo pažeidimų treniruočių metu. Guminiai kilimėliai turi būti paskleisti ant grindų prieš montuojant sporto ir sporto salės įrangą. Be to, ilgalaikėje perspektyvoje yra dar 5 privalumai: 
1. Užtikrinkite, kad grindys yra geros būklės, ir jums ateityje nereikės mokėti savininkui už grindų remonto išlaidas. 
2. Jei nuspręsite persikelti į savo sporto salę, galite nunešti kilimėlius į kitą sporto salę arba perparduoti juos už beveik tą pačią kainą, kurią pirkote. Bendros išlaidos yra labai mažos, palyginti su kitomis alternatyvomis. 
3. Jums nereikia samdyti brangių grindų klojimo paslaugų, nes galite lengvai iškloti kilimėlius savo nuožiūra. 
4.Guminiai kilimėliai priverčia įprastą kambarį atrodyti tarsi profesionalią sporto salę. Patogu vaikščioti ir daryti pratimus. 
5. Guminiai kilimėliai gali atlikti daugybę skirtingų pratimų, tokių kaip tempimas, pilvo pratimai, pritūpimai, nugaros raumenys ir kt. nes minkštas kilimėlių paviršius užtikrina komfortą ir saugumą pratimų metu. 
Pratimų kilimėlio matmenys: 100cm x 100cm x 2cm