Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Intrinsic Excellence: Business Development and Leadership Systems for Success in Personal Training

Intrinsic Excellence: Business Development and Leadership Systems for Success in Personal Training

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: IEBDLSSPT

8,99 €
Asmeninio trenerio įtaka yra gerokai geresnis dalykas nei fizinis. Dirbantis su geriausiais treneriais ilgiau nei 30 metų, mano nuomone, Rolando Garcia III atrado raktus į sėkmę. Ne tik kaip asmeninis treneris, bet ir apskritai verslo sėkmei. Partnerystė, pasiruošimas, vientisumas, mokymasis, strategija ir planavimas yra tik keletas Rolando sėkmės raktų. Aš rekomenduoju šią knygą kiekvienam trokštančiam treneriui, siekiančiam sėkmės !!!! "- JOE ABRUZZESE, skelbimų ir rinkodaros prezidentas," Discovery Communications "
"Intrinsic Excellence" atskleidęs įrodytas sėkmės veiksnys yra žinomas kaip "The Four Core Competencies" metodas arba 4C. 4C metodas yra širdies pagrindu dar mokslinis tvaraus augimo principas, orientuotas į žmones orientuotą organizmą. 4C nuolat gamina aukštos kvalifikacijos instruktorius, turinčius didelės pajamos verslui, tuo tarpu didžiąją korporaciją iš dviejų istorinių lygių į rekordinius aukščius paverčia du personalo mokymo padaliniai.

4C visi tik garantuoja specialistams tinkamą profesionalų gebėjimą pasiekti aukšto lygio sėkmės asmeniniame mokymesi, tuo pačiu sudarant galimybes augti, kuris neapsiriboja jų dabartine sritimi. Šis naujoviškas metodas gali būti tikras asmeninio trenerio gelbėtojas, nes jame aiškiai apibrėžiamos sėkmės būtinybės, kaip konkrečiai pasiekti tą sėkmę, bet svarbiausia, kaip ši sėkmė tiesiogiai įtakoja asmeninio tobulėjimo praktiką ir kiekvieną klientą, su kuriuo jie bendrauja.

"Intrinsic Excellence" nurodytos keturios pagrindinės kompetencijos yra: techninė ekspertizė, klientų aptarnavimas, pardavimų ir verslo plėtra / strategija. Kaip teigia autorius, "Jūsų meno meistriškumas negali būti painiojamas su šios profesijos sėkme". Dauguma tų, kurie nesugeba dirbti asmeniniais treneriais, nesugeba, nes jie klaidingai prireikia savo techninių žinių kaip pagrindinės finansinės sėkmės savo šalyje. "Ne taip" yra "Rolando Garcia III" atsakas į šį suvokimą, ir tai pasakytina beveik bet kuriai kitai profesijai.

Geriausia techninė patirtis yra tik 25% sėkmės formulės ... Be to, kai trys pagrindinės kompetencijos yra pagrįstos, treneris yra pasmerktas vidutiniškumui ir, greičiausiai, išgyvens nesekmę.

"Intrinsic Excellence" ne tik suteikia meistrišką kiekvienos pagrindinės kompetencijos vaidmens ir funkcijos ekspoziciją, bet ir įkeičia keturias pagrindines kompetencijas dinamiškoje, interaktyvioje programoje, su kūnais ir kraujo pasakojimais apie kovą ir sėkmę asmeninių mokymų pasaulyje.

Labiausiai unikalus "Intrinsic Excellence" reikalauja iš širdies orientuoto požiūrio į santykius su klientais, kur kiekviena sąveika yra vertinama gilaus įsitvirtinimo žmonijai, savigarbos ir vadovavimo kaip įkvepiančios partnerystės prizmės.
Rolandas mano, kad asmeninis treneris turi įgaliojimus atstovauti atgimstančiam idealui: savarankiškai valdomam asmeniui. Per sportą ir pratybas jie įgijo žinių apie savo gyvenimą ir turi galimybę tą pačią transformaciją padaryti savo klientams - dovaną, vertą savo aukso svorio.

"Rolando Garcia III" yra gilus atvejis asmeniniam treneriui, kuris yra šiuolaikinio "herojaus laukimo" rūšis, su dramatišku potencialu tapti pagrindiniu sėkmės veiksniu jų klientų gyvenime. Todėl "Intrinsic Excellence", kaip rodo jo pavadinimas, yra "visiško gyvenimo" filosofija, nes tai yra išsamus mūšio planas bet kokio iššūkio įveikimui arba bet kokio ilgalaikio fitneso svajonės realizavimui ...

"Intrinsic Excellence" turi išmintingą autoritetą savo patarimui, kuris yra akivaizdžiai išgyvenamas iš Rolando Garcia III jo emocinės patirties, griežtas protas, gilus įsipareigojimas vertybėms ir nuoširdus noras padėti savo kolegoms treneriams ir jo klientams vadovauti giliau, daugiau įvykdytų gyvenimų.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Saugus atsiskaitymas

Pristatymas