Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Intrinsic Excellence: Business Development and Leadership Systems for Success in Personal Training Sėkmės ir lyderystės vadovas

Intrinsic Excellence: Business Development and Leadership Systems for Success in Personal Training Sėkmės ir lyderystės vadovas

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: IEBDLSSPT

8,99 €
Asmeninio trenerio įtaka yra gerokai geresnis dalykas nei fizinis. Dirbantis su geriausiais treneriais ilgiau nei 30 metų, mano nuomone, Rolando Garcia III atrado raktą į sėkmę. Ne tik kaip asmeninis treneris, bet ir kaip versilininkas. Partnerystė, pasiruošimas, vientisumas, mokymasis, strategija ir planavimas yra tik keletas Rolando sėkmės pagrindų. Aš rekomenduoju šią knygą kiekvienam trokštančiam tapti treneriui, siekiančiam sėkmės !!!! "- JOE ABRUZZESE, skelbimų ir rinkodaros prezidentas," Discovery Communications "
"Intrinsic Excellence" atskleidęs įrodytas sėkmės veiksnys yra žinomas kaip "The Four Core Competencies" metodas arba 4C. 4C nuolat ruošia aukštos kvalifikacijos instruktorius.  4C visi tik garantuoja specialistams tinkamą profesionalų gebėjimą pasiekti aukšto lygio sėkmės asmeniniuose mokymuose, tuo pačiu sudarant galimybes augti, kuri neapsiriboja jų dabartine sritimi. Šis naujoviškas metodas gali būti tikras asmeninio trenerio gelbėtojas, nes jame aiškiai apibrėžiamos sėkmės būtinybės, kaip konkrečiai pasiekti sėkmę, bet svarbiausia, kaip ši sėkmė tiesiogiai įtakoja asmeninio tobulėjimo praktiką ir kiekvieną klientą, su kuriuo jie bendraujama.

"Intrinsic Excellence" nurodytos keturios pagrindinės kompetencijos yra: techninė ekspertizė, klientų aptarnavimas, pardavimų ir verslo plėtra / strategija. Kaip teigia autorius, "Jūsų meno meistriškumas negali būti painiojamas su šios profesijos sėkme".

Geriausia techninė patirtis yra tik 25% sėkmės formulės ... Be to, kai trys pagrindinės kompetencijos yra pagrįstos, treneris yra pasmerktas vidutiniškumui ir, greičiausiai, išgyvens nesekmę.

"Intrinsic Excellence" ne tik suteikia meistrišką kiekvienos pagrindinės kompetencijos vaidmens ir funkcijos ekspoziciją, bet ir įkeičia keturias pagrindines kompetencijas dinamiškoje, interaktyvioje programoje, pasakojimais apie kovą ir sėkmę asmeninių mokymų pasaulyje. Rolandas mano, kad asmeninis treneris turi įgaliojimus atstovauti atgimstančiam idealui: savarankiškai valdomam asmeniui. Per sportą ir pratybas jie įgijo žinių apie savo gyvenimą ir turi galimybę tą pačią transformaciją padaryti savo klientams - dovaną, vertą savo aukso. "Intrinsic Excellence", kaip rodo jo pavadinimas, yra "visiško gyvenimo" filosofija, nes tai yra išsamus mūšio planas bet kokio iššūkio įveikimui arba bet kokio ilgalaikio fitneso svajonės realizavimui ...

"Intrinsic Excellence" - Rolando emocinė patirtis, griežtas protas, gilus įsipareigojimas vertybėms ir nuoširdus noras padėti savo kolegoms treneriams ir jo klientams vadovauti giliau, daugiau įvykdytų gyvenimų.