Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

ICONFIT WHEY+ Collagen • Premium Protein 400gr

ICONFIT WHEY+ Collagen • Premium Protein 400gr

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: ICONFIT WHEY+ Collagen • Premium Protein • 400g

9,29 €
ICONFIT WHEY + Collagen yra tikras aukštos klasės baltymas! Jis apjungia klasikinį išrūgų baltymą su grynu hidrolizuotu kolageno baltymu, kad išgautų geriausias savybes ir pasiektų tobulą aminorūgšties lygį. Mes toliau tobuliname šį produktą, padidindami kiekį 4% prebiotiko Orafti ™ pluoštu! Kolagenas taip pat žinomas dėl savo apsauginių ir atkuriamųjų  savybių, kurios ypač svarbios sportininkams, kurie daug mankštinasi sporto salėje. 
10 gr hidrolizuoto kolageno vienoje 25 gr porcijoje su išrūgų baltymais. Apsaugo sąnarius. Daugiau kaip 80% baltymų, turinčių puikią aminorūgščių sudėtį! Pridėta naudingo probiotinio Oraft ™ pluošto. Sukurta ir pagaminta Estijoje! Mes sujungėme du labiausiai vertinamus baltymų šaltinius sporto pasaulyje, pridėjome naudingo probiotinio Oraft ™ pluošto ir mėgaujamės geriausiais! ICONFIT WHEY + Collagen aukštos klasės baltymas skirtas sportininkams, norintiems perkelti savo rezultatus į kitą lygį! Unikalus išrūgų baltymo ir hidrolizuoto kolageno (gryno baltymo) derinys yra ypač veiksmingas, nes abu komponentai papildo vienas kito aminorūgščių profilį. Be to, abu baltymų šaltiniai yra labai vertinami dėl jų veiksmingumo. Kolagenas taip pat prideda naudingų savybių raumenų vystymuisi ir regeneracijai, kad apsaugotų sportininkų sąnarius. Lengvai virškinamas ir gerai absorbuojamas organizme. Kolagenas yra svarbiausias mūsų kaulų ir sąnarių baltymas, suteikiantis jiems lankstumo ir ištvermės. Be to, kolagenas yra svarbus odos ir audinių struktūrai, kuri supa ir saugo mūsų gyvybiškai svarbius organus ir raumenis. Sportininkai kasdieniame gyvenime patiria ypač dideles apkrovas, kurie ilgainiui neigiamai veikia sąnarius. 
Vartojant kasdien 10 gr hidrolizuoto kolageno apsaugosite savo sąnarius, kaulus ir raumenis nuo sužalojimų. Kolagene yra daug svarbių amino rūgščių, arginino (7,5%) ir glicino (22,4%), kurie organizme skatina kreatino gamybą ir padeda sportininkams pasiekti geresnių rezultatų , todėl rinkitėsWHEY + Collagen! Unikalus receptas, sukurtas Estijoje su aukščiausios kokybės ingredientais.
INGREDIENTAI: Geriausio tirpumo išrūgų baltymų koncentratas, hidrolizuotas kolageno baltymas (receptas 40%), Orafti ™ prebiotinis pluoštas (inulinas), kakavos milteliai (šokolado), saldiklis sukralozė. 
Maistinės medžiagos 25gr. 
Energija 415/99; Baltymai (g) 20.1 ;Angliavandeniai (g) 1,7 .. iš cukrų (g) 0,7; Riebalai (g) 1 ..Iš kurių sočiųjų (G) 0,6; Pluoštas (g) 0,9 druska (g, nepridėta) 0.12 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. 
Laikyti sausoje,
vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Rekomenduojama laikytis
subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos principų.