Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

ICONFIT Chaga Pulber milteliai 150g

ICONFIT Chaga Pulber milteliai 150g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: ICONFIT Chaga Pulber 150g

Sena kaina: 18,00 €

Speciali kaina: 12,00 €

Derlius nuimamas Estijos miškų ir žemės ūkių. Puikiai tinka stiprinti savo sveikatą ir imuninę sistemą. Sudėtyje yra daug įvairių B grupės vitaminų, flavonoidų, fenolių, mineralų ir fermentų. 
Vartoti nuo 0,5 iki 1 šaukštelio miltelių, sumaišytų su karštu vandeniu, mėgstama arbata ar kava. Supakuota ekologiškoje ir hermetiškoje „ICONFIT“ dėžutėje. „ICONFIT Chaga“ arba „Juodoji kregždė“. Chaga pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir yra nepaprastas, imuninės sistemos stipriklis. Natūraliai auga daugiausia ne tik Rytų Europos ir Rusijos miškuose, bet ir Šiaurės Amerikoje, o ant medžio kamieno sudaro juodą kempinę. Chagoje yra didelis kiekis įvairių B grupės vitaminų, flavonoidų, fenolių, mineralų ir fermentų. Vitaminai B1 ir B2 prisideda prie normalaus nervų sistemos veikimo. Vitaminas B2, padeda odai išlikti sveikai. Pantoteno rūgštis (vitaminas B5) padeda sumažinti nuovargį. Be to, tai yra vienas turtingiausių pantoteno rūgšties šaltinių pasaulyje - vitaminas, reikalingas tiek antinksčiams, tiek virškinimo organams. 
 NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: Sumaišykite 0,5–1 šaukštelį miltelių su karštu vandeniu, mėgstama arbata ar kava. Palikte 5 minutėms. Miltelius galima dėti į pusryčius, košę, kokteilius ar jogurtus. Vaistažolių arbatas reikia vartoti kasdien po 2-3 puodelius iki trijų savaičių iš eilės, kad jos būtų veiksmingos. Rekomenduojamas dienos norma yra 1-3 šaukšteliai. 
SUDEDAMOSIOS DALYS: 100% Chaga e. Juodoji skumbrė (Inonotus obliquus) Mityba: / 10 g energijos (kJ / kcal) 122/29 Baltymai (g) 0,2 Angliavandeniai (g) 6,8 .. Iš kurių cukrūs (g) 0,0 Riebalai (g) 0, 1 .. iš kurių sočiųjų (g) 0,04 Druska (g) 0,0 
Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Papildai nepakeičia įvairios dietos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Geriausias iki datos yra pažymėtas ant pakuotės