Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

 HC PRO aukštos kokybės 5cm storio gumos kilimėlis-grindinys sporto salei

HC PRO aukštos kokybės 5cm storio gumos kilimėlis-grindinys sporto salei

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: HC Pro Kummimatt 50X50 /agro

Sena kaina: 24,90 €

Speciali kaina: 16,00 €

HC PRO aukštos kokybės 5cm storio gumos kilimėlis sporto salei


HC Pro aukštos kokybės gumos kilimėlis iš vienos pusės yra šiurkštesnis, nei iš kitos. Priklausomai nuo taikymo, galite pasirinkti, kuria puse jį naudoti. Dažniausiai sporto salės kilimėliai dedami šiurkščia puse žemyn. Guminiai kilimėliai sumažina renovacijos išlaidas salėje, nes per treniruotes jie sugeria pažeidimus, kuriuos patiria grindys. Guminiai kilimėliai ant grindų turi būti paskirstyti prieš treniruoklių ir kitos sporto įranga montavimas.5 ilgalaikio naudojimo privalumai:1.Užtikrina, kad grindys liks geros būklės, taip sumažinant remonto išlaidas.

2. Jei nuspręsite perkelti savo sporto salę, galite naudoti grindis ir kitoje salėje, arba parduoti jas beveik tą pačią kainą, už kurią įsigijote. Palyginti su kitomis alternatyvomis, kaina yra labai maža.
3.
Nereikės samdyti ir brangiai mokėti grindų įrengimo įmonėms, nes grindis lengvai sudėsite patys.

4.Šios grindys padės vietai atrodyti profesionaliai. Jie yra patogūs vaikščioti ir mankštintis.

5.Ant kilimėlio galima atlikti daug įvairių pratimų, pavyzdžiui, tempimao, pilvo pratimai, pritūpimai ir t.t, nes minkštas matinis paviršius suteikia komfortą ir saugumą atlikti visus pratimus. Guminio kilimėlio matmenys: 50 cm x 50 cm x 5 cm