Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Everybody Needs Training, Proven Success Secrets for the Professional Fitness Trainer—Kaip pritraukti daugiau klientų. Gauti daugiau pinigų. Pakeisti žmonių gyvenimus.

Everybody Needs Training, Proven Success Secrets for the Professional Fitness Trainer—Kaip pritraukti daugiau klientų. Gauti daugiau pinigų. Pakeisti žmonių gyvenimus.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: ENTPSSC

9,99 €
Autorius DAnny Kavadlo, Marty Gallagher, Al Kavadlo

Minkštu viršeliu

“Danny Kavadlo treniruotės padėjo man atrasti naujų jėgų, kurių net nežinojau, kad turiu ir dabar aš galiu panaudoti šias pamokas visur kur tik keliauju. Išmintį turi treniruoti visi ir tai nereiškia, kad ją turi treniruoti tik tie kas nori būti fitneso treneriais, bet tai gali padėti kiekvienam atrasti sėkmę gyvenimo kelyje. “Danny yra pats geriausias!” - ELIZABETH GILBERT, New York Times geriausiai parduodama autorė, Valgyk, Melskis, Mylėk. Viena iš TIme žurnalo 100 Labiausiai įtaką darančių žmonių pasaulyje.
“Kalėdų norai išsipildė… Danny Kavadlo parašė knygą apie treniruotes! Įsivaizduokite jei jūs išspaustumėte visą sunkiai įgautą išmintį , paslaptis, taktikas iš vieno karščiausių asmeninių trenerių.
Kaip Danny pats sako, ši knygą yra labai įdomi, brutali, sukelianti juoką ir visiškai iš kito pasaulio… jei jūs treniruojate kitus (paprastai ar profesionaliai), norite karjeros treniruojant kitus, ar jei jūs esate įsimylėję įžymųjį Kavadlo, jūs privalote įsigyti šią knygą.
“Danny Kavadlo ir vėl parode tinkamą kryptį: jei jūs norite sukurti tai, asmeniniu treneriu yra vienas tų dalykų, kurie suteiks didelį pasitenkinimą karjera: darykite tai teisingai, nes jūs transformuojate žmonių kūnus ir gyvenimus. Visiem reikia trenerio, kuris būtų nepakeičiamas.” - MARTY GALLAGHER.