Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Esencija Nutrition Tribulus Terrestris 1100mg, 90 tab.

Esencija Nutrition Tribulus Terrestris 1100mg, 90 tab.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: EssenceNutrition_Tribulus_Terrestris_1100mg_90tbl

14,90 €
Essence Nutrition Tribulus Terrestris yra maisto papildas tablečių pavidalu, kuriame yra maceaceae vaisių (Tribulus terrestris L.) ekstrakto, standartizuoto pagal saponinų kiekį. Tribulus šimtus metų buvo žinomas ir naudojamas kinų ir indų tradicijose, visų pirma kaip tonizuojantis ir stiprinantis preparatas. Pagrindinės jo veikliosios medžiagos yra steroidiniai saponinai, flavonoidai, fitosteroliai ir fenolio rūgštys. Dėka esančių medžiagų, jis priskiriamas vadinamiesiems adaptogenams, t. y.  parodo žmogaus organizmą palaikantį aktyvumą prisitaikant prie nepalankių ar sunkių aplinkos sąlygų.

Saponinai yra organiniai junginiai, klasifikuojami kaip steroidiniai ar triterpenoidiniai glikozidai, atsižvelgiant į tai, ar jų komponentas - aglikonas (vadinamas sapogeninu) yra sterolis ar triterpenas. Buvo nustatyta, kad saponinai gali prisidėti prie testosterono kiekio padidėjimo, taip pat turi įtakos ląstelių vientisumui ir funkcionavimui, o tai savo ruožtu gali padėti palaikyti kraujotakos funkciją ir netiesiogiai pagerinti lytinį potraukį.

Tribulus terrestris - atminkite, kad šis augalas priklauso adaptogenams ir gali turėti raminantį poveikį nervų sistemai.

1 tbl, įskaitant:
Mace vaisių ekstraktas 1100mg