Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

Diamond-Cut Abs: How to Engineer The Ultimate Six-Pack--Minimalist Methods for Maximal Results

Diamond-Cut Abs: How to Engineer The Ultimate Six-Pack--Minimalist Methods for Maximal Results

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: DCABS

39,99 €
Ar esate nepatenkintas savo pilvo raumenimis? Ar tai atrodo tolima svajonė, kad jis tbūtų tvirtas centras? Ar tai daryti jūsų manymu yra veltui praleistas laikas dėl graikų statulos išpūstos didybės? Ar jūs atsisakėte kovos su branduolio tempimo funkcionalumo ir sprogumosios jėgos?
Pasak Danny Kavadlo, treniruotės jūsų abs yra visą gyvenimą stengiasi. Tai apie teisingą valgymą, tinkamą geriamąjį, tinkamą poilsį, tinkamą praktiką, tinkamą treniravimą tinkamu laiku, teisingą motyvaciją, įkvėpimą, tinkamą požiūrį ir tinkamą gyvenimo būdą. Jei neturite tokio absoliuto teisingo rinkinio, tai yra todėl, kad jūs nepavyko vienoje ar daugiau iš šių sričių.
Danny Kavadlo yra modernaus meno meistras, turėdamas 25 metų trukmės patikimus mokslinius tyrimus ir ekstremalų fizinį atsidavimą į kiekvieną dimensiją. Viskas yra čia: daugiau nei 50 geriausių pratimų, skirtų plėtoti pilvo presą-nuo pradedančiojo iki supermenu lygio, be BS tiesiai kalbėti apie mitybos ir gyvenimo būdo veiksnius bei aiškius nurodymus, ką daryti ir kaip. Sekite programą ir tiesiog negalėsite sustoti.
Mūsų kultūroje pilvo presas yra žmogaus. Nebeturėti savo pilvo raumenų yra taspats kas išeiti iš savo vyriškumo, žinoma taip nėra. "Diamond-Cut Abs" suteikia jums visą gyvenimą trunkančią programą, kurią reikia pritaikyti prie savęs ir atkurti formą kaip tikrą fizinį pavyzdį.
Diamond-Cut Abs sukoncentruoja dešimtmečius agonizing pamokas ir įžvalgą į geriausią knygą pilvo preso-mokymo, kuri yra kada parašyta. - PAUL WADE.
"Danny vėl tai padarė! "Diamond-Cut Abs" - tai absurdiška, į rezultatus orientuota požiūrį, kuris pateikia visas įžvalgas apie pilvo presą. Mityba, mokymas ir progresavimas yra visi būtini dalykai, tatuiruotės pasirenkamos! "- ROBB WOLF, The Paleo Solution autorius
"Yra daug knygų apie pilvo presą ir produktų, siūlančių šešis kubelius. Kas nustato Danny'o knygą, yra tikroji ir pagrįsta pirmasis knygos skyrius ... Jo įžvalgos apie mitybą yra tokios paprastos ir patikimos, yra tokia akimirka, kai norite, kad ši knyga būtų atskira dietos knyga ". - DAN JOHN," Never Let "autorius Eiti
"Kai tik gausiu" Diamond-Cut Abs ", aš pasislinkiau į turinį. Nustebinančiame, kad radau tai, ko dešimtmečiais buvau beviltiškai ieškojęs AB knygose: 66 puslapiai skirti maistui. Kavadlas praleido antrąjį Marty klausymą neatsinaujant visi bankrutuojantys politiškai teisingi, užrakto žingsniai, pagrindiniai mitybos įsakymai. Kai Dan pradeda kalbėti apie valgyti kaip arklys, valgyti daug raudonos mėsos, vėžiagyvių ir dieviškosios kiaulienos (kartu su visų rūšių bet kokio tipo maistinių medžiagų tankus maistas ), Aš žinojau, kad turėčiau išleisti savo pirmąją pilvo raumenų knygos patvirtinimą. Kai jis pažymėjo, kad išgerdavo viskį, o savo abs jo visada buvo geriausias, jis uždarė sandorį už mane. O, o ab pratimai puikiai. " -MARTY GALLAGHER, "3-Time Powerlifting Champion", tikslinių primityvų autorius
"Danny Kavadlo knyga gali būti pavadinta" Diamond-Cut Abs ", bet tiesa yra tai, kad jis eina būdas VARTOTI tik treniruotes. Danny iš tikrųjų sukūrė fizinio kūno kultūros ir sveiko gyvenimo vadovą. Tradicinė fitneso industrija nusivylė nuo to, ko organizmas iš tikrųjų reikalauja. Nuo 1989 m. aš perskaičiau toną "abs" knygų, susijusių su "abs", ir jie nesmundžia to, kas yra Danny šedevras. Nuo galingų mitybos metodų iki viso kūno mokymo su holistiniu požiūriu "Diamond-Cut Abs" yra gyvybiškai svarbus kiekvienos bibliotekos papildymas. Aš tai myliu! "- ZACH EVEN-ESH," Underground Strength and Conditioning Encyclopedia "autorius.
"Naujoji Danny knyga tikrai pralenkia ženklą. "Diamond-Cut Abs" iš esmės suplanuoja viską, ko jums kada nors reikės žinoti apie geriausio vidutinio masto kūrimą, todėl jūsų genetinis potencialas leidžia ir be jokios įrangos būtinybės. Laikykitės puikių darbų, Danny! "- BJ GADDOUR, CSCS," Men's Health "autorius. Jūsų kūnas yra jūsų varpelė

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Saugus atsiskaitymas

Pristatymas