Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

7NUTRITION ZMB + GMC 90kps

7NUTRITION ZMB + GMC 90kps

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: 7Nutrition_ZMB_GMC_90cps

Sena kaina: 11,90 €

Speciali kaina: 9,52 €

Pats efektyviausias ir visapusiškas naktinis regeneracijos papildas.

3 kapsulės, vartojamos prieš miegą, suteikia:

padidinkite savo testosterono gamybą su cinko, magnio ir vitamino B6 pagalba
padidinkite hormonų gamybą
ingredientų sinergijos dėka labai gilus ir ilgalaikis miegas: GABA + Melatoninas
padidina GLUTACIJOS lygį - stipriausią apsauginę medžiagą mūsų organizme dėka cisteino ir vitamino E
Būtinas naktinis papildas, apimantis visapusišką 7 ingredientų formulę.
Cinkas, magnis, B6

Didelės koncentracijos magnio citrato, magnio oksido, cinko citrato ir vitamino B6 derinys daro mūsų patentuotą ZMB formulę optimaliausia organizmui. Padidinkite savo testosterono gamybą naktį iki 40%, o augimo hormono - iki 20%, kurie atsakingi už raumenų masės didinimą, kūno riebalų mažinimą ir treniruočių efekto gerinimą.

GABA

Jis susidaro dekutoksilinant glutamo rūgštį. GABA rūgštis daro didžiausią įtaką miegui ir kūno atsinaujinimui miego metu. Tai veikia kūno atsipalaidavimą ir pakelia natūralų hormonų augimo lygį. GABA rūgšties dėka miegas yra gilesnis, smegenys labiau atsinaujina, o visas kūnas yra daug atsipalaidavęs ir pasirengęs dirbti po gero nakties miego. Be to, jis stabilizuoja kraujospūdį ir sumažina mėšlungio riziką.

Melatoninas

Žinomas kaip „miego hormonas“, gaminamas daugiausia naktį. Po brendimo laikotarpio žmogaus organizmas natūraliai gamina sumažintą melatonino kiekį, todėl prieš miegą verta papildyti jo atsargas. Melatoninas reguliuoja biologinį ritmą, gerina miego kokybę, mažina kraujospūdį ir taip jaučiamės geriau pailsėję. Veikia sinergiškai su GABA rūgštimi. Papildomas melatonino privalumas yra jo veiksmingumas pašalinant laisvuosius radikalus. Tai galingas antioksidantas, apsaugo organizmą nuo daugelio ligų.

N-acetil-L-cisteinas (NAC)

Cisteino sieros rūgštis. Cisteinas yra struktūrinių baltymų dalis. Turi labai stiprių antioksidacinių savybių.Valo organizmą nuo toksinų ir laisvųjų radikalų. Dalyvauja glutationo sintezės procese. Stipriausias antioksidantas žmogaus organizme. Glutationas atstato raumenų baltymus. Turi anabolinių ir antioksidacinių savybių. Cisteinas yra ypač naudingas intensyvioms treniruotėms ir žmonėms, patiriantiems stresą.

Vitaminas E

Daro įtaką fiziologiniams procesams. Apsaugo nuo laisvųjų radikalų,ir puikiai papildo stipraus antioksidanto - cisteino veikimą. Teigiamai veikia nervų sistemą ir seksualinę veiklą. Labai naudinga žmonėms, kurie dažnai naudojasi kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais ir kitais elektromagnetinius laukus skleidžiančiais įrenginiais. Vitaminas E sukuria natūralų apsauginį barjerą mūsų ląstelėms.

Vartojimas:
Vartokite 3 kapsules prieš miegą, užgerdami dideliu kiekiu vandens. Neviršykite rekomenduojamos dienos normos. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip subalansuotos dietos pakaitalas.

Mėgaukitės giliu, kokybišku miegu, padidėjusiu testosterono kiekiu ir apsauginiu barjeru savo kūnui. Paruoškite savo kūną dar vienai aktyviai dienai.

Ingridientai:
Dienos norma: 3 kapsulės
Veikliosios medžiagos porcijoje:

Magnio citratas ir magnio oksidas 1008 mg
iš kurių magnis 503 mg 134% *
Cinko citratas 32 mg
įskaitant 10 mg 100% cinko *
Vitaminas B6 10 mg 714% *
GABA 750 mg
150 mg N-acetil-L-cisteino
Vitaminas E 39 mg 325% *
Melatoninas 990 mcg