Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

130CM BUSHIDO TRENIRUOČIŲ KRIAUŠĖ 30 KG

130CM BUSHIDO TRENIRUOČIŲ KRIAUŠĖ 30 KG

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: W130x35

139,00 €
PREMIUM KLASĖS TRENIRUOČIŲ KREPŠYS

Matmenys 130x35 CM

KRIAUŠĖS SVORIS: APIE 30 kg

Bokso kriaušė 130 yra puikus pasirinkimas jauniems žmonėms, moterims ir žmonėms, besitreniruojantiems namuose.

Kriaušės aukštis ir svoris buvo pasirinkti techninėms, poilsio ir ištvermės treniruotėms.

Kriaušės aukštis: 130 cm
Bendras ilgis su grandine: 170 cm
Svoris: apie 30 kg
Pasirinkę bokso kriaušę DBX BUSHIDO, galite būti tikri, kad investuojate į įrangą, kurios kokybę patikrino šimtai profesionalių klubų visoje Europoje ir tūkstančiai sportininkų bei individualių klientų.

DĖMESIO! Saugokitės padirbinių!

Kai kurie pigesnių krepšių gamintojai siūlo tą patį plavilą kaip ir bušido kriaušėse, tuo tarpu tokios medžiagos įsigijimo išlaidos viršija jų siūlomų kriaušių vertę. Ar tikrai tikite, kad jie parduoda kriaušes mažesne nei jų gamybos kaina?
Atminkite, kad kriaušė patiria daug žalos, todėl būtina naudoti aukščiausios kokybės medžiagas. Šiuo klausimu nedarome kompromisų - svarbiausia yra medžiagos kokybė ir ilgaamžiškumas. Dėl šio požiūrio į gamybą mūsų bokso kriaušės pelnė pripažinimą ne tik tarp mėgėjų, bet ir tarp daugelio tituluotų sportininkų ir trenerių Lenkijoje ir užsienyje.
Kriaušė yra 130 cm aukščio, jos apimtis yra apie 110 cm (skersmuo apie 35 cm) ir daugiausia skirta buitiniam naudojimui. Jos svoris ir dydis užtikrina tinkamą treniruočių patogumą ir tuo pačiu neapsunkina matmenų, todėl šias kriaušes ypač noriai renkasi žmonės, pakabinti butuose ar mažose namų sporto salėse.

Kriaušė jau užpildytas maždaug iki svorio. 40 kg.

Kriaušės su grandinėmis ilgis yra 160 cm!

Kriaušėje yra papildomas sutvirtinimas, leidžiantis pritvirtinti kriaušę iš apačios, ribojant jos siūbavimą treniruotės metu. Kriaušės turėtų būti tvirtinamos ant plėstuvų, tam nenaudokite standžių virvių.
PASTABA: Kriaušių grandinėse yra papildomas nuimamas karabinas, kurio dėka galite laisvai reguliuoti grandinės ilgį, pritaikydami jos ilgį žemiems kambariams.
130 cm bokso kriaušės techniniai parametrai:

Kriaušės aukštis: 130 cm
Aukštis su grandine: 170 cm
Svoris: apytiksliai 40 kg
Apimtis: apytiksliai 110 cm
Garantija: 3 METAI
Kilmė: Lenkija