Pirkinių krepšelis -Tarpinė suma: 0,00 €

10 KG (4 X 2.5 KG) BUSHIDO TRENIRUOČIŲ LIEMENĖ SU SVORIAIS 1-10 KG

10 KG (4 X 2.5 KG) BUSHIDO TRENIRUOČIŲ LIEMENĖ SU SVORIAIS 1-10 KG

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

SKU: K10

Sena kaina: 97,90 €

Speciali kaina: 78,32 €

Profesionali liemenė su svoriais DBX Bushido gali būti naudojama tiek profesionalų, tiek laisvalaikio treniruočių metu. Ji daro stiprią įtaką efektyvumui, nes sustiprėja raumenų darbas, kurį sukelia papildomas krūvis. Liemenės yra rekomenduojamos kovos menų treniruočių, jėgos kilnojimo, kultūrizmo, aerobikos, lengvosios atletikos, krepšinio ir laipiojimo metu. Jos naudojimas efektyviai pagreitina riebalų deginimą.

Liemenė buvo sukurta taip, kad visiškai nevaržytų judėjimo ir leistų laisvai treniruotis. Puikiai tinka figūrai dėl Velcro užsegimų sistemos aplink juosmenį ir pečius, kurios dėka galima puikiai sureguliuoti dydį.

Nuo 2020 m. Spalio visose DBX Bushido liemenėse naudojame naują, dar tvirtesnį Cordura modelį. Ši medžiaga yra ypač patvari ir atspari pažeidimams. Iš jos taip pat gaminami motociklininkų drabužiai, alpinizmo kuprinės ir net neperšaunamos liemenių.

Viduje liemenė išklota minkštomis, termoaktyviomis putomis, kurios apsaugo nuo įbrėžimų ir suteikia aukštą komfortą intensyvių treniruočių metu.

Liemenė turi 4 apytiksliai įdėklus apie 2,5 kg, taigi maksimalus bendras svoris 10 kg. Tai leidžia jums pritaikyti svorį pagal individualius poreikius ir pažangos lygį. Įdėklai tvirtinami velcro užsegimais, kurie juos laiko reikiamoje vietoje.

Kiekvienas įdėklas padengtas specialiu rutulio formos granuliu, kurio dėka įdėklai yra minkšti ir prisitaiko prie kūno formos.

Reguliuojama svorio svorio liemenė

Svorio diapazonas: 1–10 kg (4 maždaug 2,5 kg įdėklai)

ŽR. PRATIMŲ PAVYZDĮ NAUDOJANT DBX BUSHIDO SVORIŲ LIEMENĘ